Ürün ara

Ana sayfa | Şirket | Hizmetler | Projeler | Sertifika ve Belgeler | Haberler | Site haritası | İletişim | KVKK
Ürün grupları
Araç Muayene İstasyonu Ekipmanları
Basınç Test Ölçüm Ekipmanları
Boya Hazırlık Ekipmanları
Egzoz-Kaynak Gazı Tahliye Sistemleri
El Aletleri ve Özel Takımlar
Elektrikli El Aletleri
Far-Klima-Akü Ekipmanları
Fren Servis Ekipmanları
Hava Kompresörleri
Kaldırma Ekipmanları
Kaporta Ekipmanları
Kaynak Ekipmanları
Lastik Servis Ekipmanları
Takım Dolapları ve Çalışma Masaları
Test ve Teşhis Ekipmanları
Yağ-Sıvı-Yakıt Ekipmanları
Yıkama/Temizleme Ekipmanları
Diğer Ürünler
Markalar
(Distribütörlüklerimiz)
AC
Blackhawk
Blitz
Elektron
Future
GoJak
GYS
Hazet
Hella
Hofmann
Hunger
Kübrich
Mad
Maha
Omia
Piusi
Raasm
Ravaglioli
Robinair
Romess
Vigor
Yardımcılar

(Bayiliklerimiz)

Bosch
Dalgakıran
Drester
Gefo
Gloor
Hubitools
IRT
Metabo
Mityvac
Nilfisk Advance
Önder Lift Çelik
PCL
Rottest
Spin
Telesch
Telwin
Zeca


Yardımcılar Otomotiv 1976 yılında kurulmuş olup servis ekipmanları konusunda satış ve satış sonrası hizmetleri yürütmektedir. Firmamız kendi konusunda lider, üretimlerini çevre ve dünya standartlarına uygun olarak yapan firmaların mümessilliğini veya distribütörlüğünü yapmaktadır. ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 18001 belgeleri ile yoluna devam eden firmamız, Temsilcisi olduğumuz firmaların ISO 9001, TÜV, DEKRA, CE onay belgeleri olduğu gibi, TSE hizmet yeri yeterlilik belgesine haiz servisimizle sizlere hizmet, T.C. Sanayi Bakanlığı'ndan onaylı GARANTİ sunmaktayız.

KALİTE HEDEFLERİMİZ


GENEL HEDEFLER:
1)Yıllık personel eğitimlerimizi 750 saatin üstüne çıkarmak.
2)Web tabanlı süreç takip projesindeki tüm yazılım modüllerinden faydalanan çalışan sayımızı 27 kişiden fazlasına ulaştırmak.
3)Yurt dışı proje cirosunu genele oranla geçen yıldan daha yüksek miktara çıkarmak.
SATIŞ HEDEFLERİ:
4)Yıllık Satış proje takibini geçen yıla göre artırmak.
5)Müşteri satış cirolarını geçen yıla göre artırmak.
SATIŞ SONRASI HEDEFLERİ:
6)Müşteri talep ve şikayetleri takibinin web üzerinden konuyu çözüp, kapatma süresini ortalamada 5 iş gününün altında tutmak.
7)Teknik personelimizin 6 aylık her iki periyotta ortalama 20 saat/teknisyen eğitim almasını sağlamak
8)Müşteri anketleri ortalama memnuniyet puanının 7,2’den fazla olmasını sağlamak.
İSG & ÇEVRE HEDEFLERİ:
9)Az atık üretimi politikamız ve çevre koruma bilinci hedefimiz ile ambalaj atıklarını azaltarak; atık önleme programını devam ettirerek, çalışanların servis ve sevkıyat biriminde kullanılan ambalaj atık miktarlarını ölçüp, yıllık ambalaj alım giderlerinin 2000 TL'nin altına düşmelerini sağlamak.
10)OSGB firması ile yapılan ortak çalışmalarla; temel İSG eğitimlerini sürekli hale getirip, kazalardan korunma politikasının ışığı altında “kazadan kork” programı çerçevesinde; eğitim düzenleyerek çalışanlarda farkındalık oluşturmak. Kazaya Ramak Kala ölçümleri için çalışan bilinci oluşturmak. Hedef: Kazalardan korunma eğitimi gerçekleştirmek.

---------------------------------------------------------------------------

KALİTE, İSG & ÇEVRE POLİTİKASI

Faaliyet gösterdigimiz sektör konusu yüksek kalite, süreklilik ve daima gelisim gerektiren bir sektördür. Busektörde görevimizi yerine getirme yolundaki politikamıza temel olabilecek esaslar asagıda belirtilmistir.

 Müsteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen sekilde karsılamak,
 Hızlı ve dogru sekilde hizmet üretebilmek,
 Her zaman güvenilir bir firma olmak,
 Müsteriye en hızlı ve en ekonomik sekilde hizmet verebilmek,
 Müsteri ve personel memnuniyetini en üst seviyede tutmak,
 Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip, ürün ve hizmet kalitesinde sürekli iyilestirmeyi saglamak, verimliligi arttırmak ve maliyetlerimizi izleyerek kontrol altında tutmak,
 Kalite sisteminin tüm çalısanlar tarafından anlasılması, benimsenmesi ve uygulanmasını saglayarak en kaliteli ürünleri müsterilerimize ulastırmak,
 Faaliyetlerimiz dolayısıyla sorumlusu oldugumuz yasalara ve mevzuatlara tavizsiz uymak,
 Kalite, İSG & Çevre Yönetim Sistemleri standartları sartlarına uymak
 Tüm çalısanlarımıza; gerekli bilgilendirme ve egitimler yardımıyla kendilerinin, diger çalısanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek,
 Tüm faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durum ve davranıslar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir sekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmek
 Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüstürülebilir atıklarımızı degerlendirmek, sınırlı olan dogal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı olusacak kirliligi önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak

YKL Kalite Politikamız

Yardımcılar Otomotiv’in, imkânları elverdiğinde talepte bulunan müşterilerinin ihtiyaç duyduğu kalibrasyonları, iyi mesleki ve teknik uygulama ile kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak gerçekleştirmeyi laboratuvarımız taahhüt eder. Bu doğrultuda oluşturduğumuz yönetim sisteminin amacı verdiğimiz hizmetin hızlı ve hatasız olmasını güvence altına alır.

Bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik, laboratuvarımızın temel ilkeleridir.

Yardımcılar Otomotiv Laboratuvarları olarak, kalibrasyon hizmetini, her zaman müşteri ile mutabık kalınan şartlarda ve öncelikle uluslararası kabul görmüş metotlarla, ISO 17025 standardına uygun olarak vereceğini taahhüt eder.

Yukarıda anılan ilkelerin ışığında laboratuvarda ISO 17025’e uygun bir yönetim sistemi oluşturulmuş, standardın öngördüğü başta Kalite El Kitabı olmak üzere dokümanlar yayınlanarak uygulamaya konulmuştur.

Kalibrasyonlara katılan tüm personelin, bu dokümanları öğrenmeleri ve kalibrasyon çalışmalarını bu dokümanlarda yazılı politika, usul ve esaslara göre yürütmeleri sağlanır.

Laboratuvar yönetimi de ISO 17025 standardının gereklerine uymayı ve yönetimin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.Fren test, Fren test cihazı, araç test cihazı, Boşluk test, Far ayar cihazı, Gaz analiz cihazı, Araç muayene cihazları, oto expertiz, Bilgisayarlı yağlama sistemleri, Klima gaz dolum cihazı, Araç arıza tespit cihazı, Mekanik lift, hidrolik lift, Makas lift, Ön düzen lifti, Gömme lift, kriko, kanal krikosu, şanzıman krikosu, araç kaldırma, Lastik sökme takma makinesi, Balans makinesi, Rot ayar cihazı, Ön düzen ayar cihazı, Egzoz tahliye sistemleri, El aletleri, Fren servis ekipmanları, Kompresörler, Vidalı kompresör, Pistonlu kompresör, Kaporta ekipmanları, Çektirme kuleleri, kaporta düzeltme ekipmanları, Kaynak makineleri, kaynak ekipmanları, Lastik servis ekipmanları, Parça yıkama ekipmanları, Hidrolik presler, Boya kabinleri, boya ekipmanları, Boua tabanacaları, Üre ekipmanları, Gres pompaları, yağ pompaları, Hortum makaraları, Atık yağ toplama ekipmanları, Amortisör test, Yanal kayma, Hız test, Dinanometre, Akü bakım ekipmanları